Блог објава

Започна месецот на дарување и размислување за совршениот подарок за модерниот маж. Знаеме дека не можеме за секој да одбереме исти вид на поклон, поради различниот вкус на и стил кој го практикуваат мажите. Совршениот подарок за мажите, сега е подостапен од било кога, благодарение на нашата онлајн продавница за мажи, Fridayshop.mk.

Нашите предлози варираат, и има за секого по нешто, па затоа и самата листа не е кратка каква што може и сте очекувале.

Во продолжение ви покажуваме на што да се фокусирате, при изборот на празничните подароци за модерните мажи, па и девојки.

Модерен часовник

Често се смета дека часовникот е еден од ретките парчиња блескав накит што е дозволено на мажите активно да бараат. Проблемот? Вообичаените големи цени кои доаѓаат во прилог заедно со часовникот. Не можете да си дозволите Швајцарски бренд? Тоа е во ред, FridayShop ви нуди квалитетни часовници по одлични цени.

Високо квалитетни чорапи

Факт е дека добро изработени чорапи овозможуваат да се будите навечер. Волнените и памучните модели се поудобни и носат топлина во вашите нозе. Додадете блескава боја под вашите панталони за малку пофраерски изглед.

Рачно дизајнирани нотеси

Мажите исто така имаат чувства кога се работи за рачно дизајнирани нотеси. Дури и ако не сакате да го користите како ваш секојдневен записник, тие можат да помогнат во следење на вашите мисли и идеи, од правење на пари па се до работи поврзани надвор од бизнис светот . Во секој случај, секогаш треба да го менувате вашиот нотес.

Модерен зимски аксесоар

Нема ништо помашко на светот од зимскиот студ. Или пак напуштајќи вашата компанија да замрзне, додека вие се одмарате облечени во новогодишен џемпер. Затоа, најдобар модерен аксесоар е машкиот шал, кој сега е достапен на нашата онлајн продавница по пристојна цена.

Квалитетна дизајнирана ламба

Се двоумите меѓу две екстремни засветлувања: црн или театрален начин? Најдобар избор е да одберете стилска дизајнирана ламба, која одлично ќе изгледа во вашиот дом и преку ден, но станува вистинско волшебство во темнина, кога светлината сјае.

Совршен зимски мирис

Бидете сигурни во тоа што го купувате, особено ако станува збор за квалитетен машки мирис. Понекогаш може да се случи мирисот да биде заменете со триен алкохол.

Совршен машки ранец за патување

За мажи кои се авантуристи, односно сакаат да патуваат, ние го имаме вистинскиот избор на подарок. Ранецот Assault Pack е изработен од 100% полиестер, има капацитет од 20 литри и Molle систем за дополнително закачување на модуларни џебови и аксесоари. Тој има 2 големи џебови со неколку прегради со патент и помали мрежести прегради.

Покрај овие машки подароци, постојат и голем број на други производи достапни на FridayShop кој можете да ги искористите како подароци за време на празничните периоди.

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.