Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Целосен моден водич за есенски модели на чевли – FRIDAYSHOP

Блог објава

Есента е во најава и температурите почнуваат да опаѓаат. Ви ги претставуваме кожените чевли кои ќе ви помогнат во есента да живеете удобно и со стил.

Доколку сте маж кои го цени квалитетот и софистицираниот изглед, а пред сé удобноста и поволните цени, ние имаме одлични предлози за вас. Италијанските чевли се синоним за горенаведените работи, додека нашите модели се направени од 100% вистинска кожа и оставаат силен впечаток за нивниот дизајн. Бидете човек кој нема да направи грешка при изборот на чевли и посетете го следниот ЛИНК!

Дерби чевлите се вистински избор за смарт-кежуал комбинација. Најчесто се купуваат кафени и црни и се комбинираат со деним фармерки. Овие чевли треба да бидат комфортни бидејќи ќе ги носите долг период од денот. Можете да ги купите на следниот ЛИНК.

Еден од најпознатите класични елегантни машки чевли се Оксфорд чевлите. Поради фактот дека тие се најстариот формален тип на обувки, овие чевли може да се носат со се, од смокинг па се до бизнис и кежуал стил на облекување.

Оксфорд чевлите важат за безвременски и оставаат силен впечаток каде и да се појавите. Можете да ги купите на следниот ЛИНК.

Целокупниот асортиман на чевли можете да го погледнете на овој ЛИНК

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.