Блог објава

Еве ги нашите 5 секојдневни машки производи:

Восок за коса SP MEN TEXT STYLE WAX 75мл

Високо квалитетен восок за коса од брендот WELLA SP кој има ефект на брзо сушење кој што ја одржува светлината на косата и има мат ефект. Ја формира површината на косата.

КУПИ

Парфем Azzaro Wanted Eau de Toilette 50мл

Овозможете си урбано секојдневие со еден од познатите машки парфеми Azzaro Pour Homme L’Eau дизајниран од Азаро. Комбинирајќи ги врвните ноти од грејпфрут, јузу и лимон од амалфии со ветивер, сандалово дрво и монсунски ноти, овој мирис ќе ви помогне да ја изразите својата свежа и енергетска страна. Започна во 2011 година, парфемот содржи цитрусна арома која трае, што го прави одличен избор за секојдневено носење. Презентиран во елегантно шише, овој мирис, исто така, претставува одличен подарок за вашиот посебен човек.

КУПИ

Часовник – SWATCH SISTEM KAKI

Познат часовник од линијата Irony Sistem 5. Се карактеризира со куќиште од нерѓосувачки челик и автоматски механизам и важи за еден од најпознатите модели на Swatch. Овој часовник има водоотпортност до 30 метри.

КУПИ

Jazz Club сет чаши за еспресо

Сет чаши за еспресо од Jazz Club колекцијата со минималистички принтови од секој член од типичен џез бенд. Во овој сет има четири чаши кои одат во комбинација со тацна.

КУПИ

Алка CALVIN KLEIN PLATE

Машка алка како моден аксесоар од реномираниот бренд Calvin Klein. Материјалот на алката е комбинација од кожа и нерѓосувачки челик, а бојата е кафено/сребрена.

 КУПИ

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.