Блог објава

Август започна…

Последен месец од жешкото летото, доколку го исклучиме месец Септември кој воедно е и супер период за летен одмор надвор од сите гужви и жештини.

Значи влегуваме во период на летни попусти, период за мини обнова на вашите летни модни додатоци. Бидете паметни и искористете го овој период за купување на нова креативна маичка или моден аксесоар, кој би се вклопиле во вашиот летен стил за втората половина на оваа летна сезона, но и би биле ваш адут за летото 2020та година.

Пред да почнете со размислување што ви треба, што ви фали во ормарот, и што е тоа што би го дополнило вашиот летен стил, ние сме тука да ви помогнеме со набројување на 5 must have летни додатоци за секој модерен маж!

И нормално, не заборавајте да не следите на нашите модерни Инстаграм профили (Friday и Friday Shop), кои секојдневно даваат стилски совети, информираат за најновите модни трендови, и за сите интересни случувања од светот на мажите.

Да започнеме –

  • Креативна маичка  –  посетете го Friday Shop каде моментално има одлична летна понуда на фраерски кежуал маички од само 690 денари на следниов линк (побрзајте, количините се при крај)
  • Мокасини – најпосакуваните летни обувки достапни на Friday Shop по одлични цени, различни дизајни и бои, и достапни на следниов линк
  • Рачен часовник – ниедно лето не е комплетно без модерен рачен часовник, кој може да го одберете од Friday Shop, каде наш предлог се летните брендови Tissot или Swatch, достапни на следниов линк
  • Минималистичка алка – одберете модерна Calvin Klein алка од вашата омилена онлајн дестинација Friday Shop на следниов линк
  • Продукти за нега – во лето особено важна е негата на вашата кожа и брада, затоа не размилсувајте многу на оваа тема и проверете што нуди Friday Shop на следниов линк

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.