Блог објава

Ова е најдобар начин да го добиете она што го сакате оваа година. Сите ние подаруваме поклони на блиските. Без разлика дали станува збор за матура, празник, роденден или некој важен настан во животот. Тоа е причина што многу често понекогаш забораваме да си подариме нешто на самите нас. Или пак често се случува да добиете некој подарок кој пак и не ви е толку потребен.

За да ви помогнеме околу оваа тема, собравме неколку подароци кои вреди и сами да си ги подарите, а сепак ви се неопходни. Впрочем, никој не знае што ви се допаѓа, како самите вие.

Кежаул бела урбана маичка

 • Маица – Fiat 500
 • Може да ја купите на Fridayshop.mk
 • Цена: 990 денари
 • КУПИ

Парфем Azzaro Wanted Eau de Toilette 50мл

Овозможете си урбано секојдневие со еден од познатите машки парфеми Azzaro Pour Homme L’Eau дизајниран од Азаро. Комбинирајќи ги врвните ноти од грејпфрут, јузу и лимон од амалфии со ветивер, сандалово дрво и монсунски ноти, овој мирис ќе ви помогне да ја изразите својата свежа и енергетска страна.

 • Достапен на Fridayshop.mk
 • Цена: 3,444 денари
 • КУПИ

Црни кожни double monk strap чевли

Црни кожни double monk strap чевли од брендот Signori. Oвој тип на чевли е доста популарен за различни пригоди. Тие може да се носат на важни деловни бизнис средби, па и на обична вечер со пријателите.

 • Достапни на Fridayshop.mk
 • Цена: 7,999 денари
 • КУПИ

Кафен кожен паричник

Кафен кожен рачно изработен паричник од брендот Signori. Моден детал во кој можете да ги складирате сите ваши документи за идентификација и вашите пари. Покрај тоа може да го користите и како футрола за вашиот мобилен телефон. Повеќе функции во едно!

 • Достапен на Fridashop.mk
 • Цена: 4,849 денари
 • КУПИ

SWATCH DESTINATION HAMBURG

 • Колекција – ARCHI-MIX
 • Куќиште – Челик 316L
 • Ремче – Кожа
 • Стакло – Плексиглас
 • Дијаметар на куќиште – 43 мм
 • Механизам – Кварцен
 • Водоотпорност – 30 м
 • Достапен на Fridayshop.mk
 • Цена: 9,600 денари
 • КУПИ

Tucker Shirt-Stay

Tucker е најлесниот и наједноставниот начин за да ја задржите вашата кошула втисната цврсто врз вашето тело и да не ви излегува од панталоните. Уникатен и лесен уред за користење кој користични еластична трака која овозможува значително подобрена слика. Не само што е удобно и сокриено, туку му дава тенок изглед на вашето тело.

 • Достапен на Fridayshop.mk
 • Цена: 1,300 ден
 • КУПИ

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.