Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
6 работи кои мора да ги поседува секој маж – FRIDAYSHOP

Блог објава

Денеска ќе ви претставиме една листа од неколку работи кои што еден маж мора да ги има во својот живот.

Џебно марамче и лептир машна.

Mr. Triton претставува кутија која во себе ги содржи едни од најважните модни детали кои му се потребни на еден модерен маж по одлична цена. Во оваа кутија имаме микс од три производи кои ќе направат да оставите силен прв впечаток. Купи на следниот ЛИНК

Квалитетно пенкало

  • Колекција: Ecridor
  • Капа: 925 Сребро
  • Тело: 925 Сребро
  • Писец: Родиум обложен
  • Испорака: еден до два дена

CARAN D’ACHE ECRIDOR ROTATION BALLPOINT можете да го купите на следниот ЛИНК

Елегантни чевли 

Црни кожни double monk strap чевли од брендот Signori. Oвој тип на чевли е доста популарен за различни пригоди. Тие може да се носат на важни деловни бизнис средби, па и на обична вечер со пријателите. Одлично стојат со костум, кежуал панталони, па речиси и со кожна јакна. Сето ова зависи од самите вас! Овие чевли можете да ги купите на следниот ЛИНК

Парфем 

Овозможете си урбано секојдневие со еден од познатите машки парфеми Azzaro Pour Homme L’Eau дизајниран од Азаро. Комбинирајќи ги врвните ноти од грејпфрут, јузу и лимон од амалфии со ветивер, сандалово дрво и монсунски ноти, овој мирис ќе ви помогне да ја изразите својата свежа и енергетска страна. Презентиран во елегантно шише, овој мирис, исто така, претставува одличен подарок за вашиот посебен човек. Овој парфем можете да го купите на следниот ЛИНК

Часовник

CALVIN KLEIN CITY POLISHED е неверојатен мангупски машки часовник. Куќиштето е од нерѓосувачки челик, додека бројчаникот е во црна боја. Во однос на водоотпорноста, часовникот има отпорност до 30 метри. Тоа значи дека може да се носи во сценарија каде што е веројатно ќе се испрска, но не и да се потопуваат во вода. Овој часовник можете да го купите на следниот ЛИНК

Квалитетна книга

Во Тајните на иновацијата на Стив Џобс, Кармин Гало ни го предава вистинскиот начин на размислување на Стив Џобс и на Епл. Оваа книга не е само за луѓето во маркетингот и во технологијата, иако и тие ќе имаат корист од една таква проникливост во нивните светови. Оваа книга можете да ја купите на следниот ЛИНК

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.