Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
7 производи без кои не смеете да тргнете на летување – FRIDAYSHOP

Блог објава

Доколку сеуште не сте отишле на одмор, а планирате да одите крајот на месец август, тогаш задолжително да се спремите. Постојат голем број на тренди модни парчиња и додатоци, а еве ги нашите предлози…

Масло за брада Bradakadabra

Висококвалитетно масло за брада од македонскиот бренд Bradakadabra. Станува збор за масло од природни состојки кои го хранат и негуваат влакното. Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена, без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.

Овој производ можете да го купите на следниот линк.

Восок за брада Bradakadabra

Брадакадабра е восок за брада чија цел е нега и обликување на Вашата брада. Станува збор за македоснки бренд кој ја пронајде совршената формула за одлично негувана и одржувана брада. Восокот е составен од природни состојки чија цел е да го хранат влакното на Вашата брада, а истовремено и да ви помогне во нејзино обликување и сјаен изглед.

Овој производ можете да го купите на следниот линк.

Маица – Friday Girl

Бела маица од нашата најнова Friday колекција. Станува збор за бела маичка инспирирана од урбаниот животен стил и креирана со уникатен принт. Наменета е за оние мажи кои го ценат кежуал стилот. Таа е направенa од 100 % памук.

Овој производ можете да го купите на следниот линк.

Sox кратки чорапи

 

 

Кратки шарени чорапи кои се уникатни да се носат на еспадрила, мокасина или некоја од вашите омилени обувки доколку не сакате да ги носите на боса нога.

Овој производ можете да го купите на следниот линк.

Боксерки + чорапи

Перфектна комбинација од боксерки + чорапи во исти шари. Бидете креативни и уникатни со вашиот стил.

Овој производ можете да го купите на следнит линк.

Напред: Како Старбакс се бореше за неговиот живот без да ја изгуби својата душа

Книга која во себе ка крие приказната позади брендот Старбакс. “Напред!” на Хауард Шулц е една од најважните книги за лидерство и за промената на нашето време, и за секоја генерација на лидери.

Овој производ можете да го купите на следниот линк

Swatch Black Reflexion

Swatch Black Reflexion е одличен унисекс часовник од Irony Big колекцијата. Куќиштето на часовникот е направено од нерѓосувачки челик кој се залага за квалитет на часовникот, додека бојата на бројчаникот е бела. Совршен за во лето.

Овој производ можете да го купите на следниот линк.

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.