Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Часовници кои можете да ги купите до 5,800 денари, а сепак нудат квалитет – FRIDAYSHOP

Блог објава

Досега можевте да забележите дека нашиот тим е огромен фан на часовниците, па многу често објавуваме модели за сечиј вкус. Од најлускузни модели па се до брендови кои нудат часовници со пристапни цени. Сепак, без разлика за каков ќе се одлучите, најважно е дека секогаш имаме причина за нов часовник.

Денеска ќе се задржиме на оние поефтините часовници, кои сепак нудат квалитет. Часовници кои вреди да ги имате, а нема да ве оштетат многу по буџетот.

SWATCH NON SLIP

Часовник со стилски дизајн и тренди ремче. SWATCH NON SLIP моделот се издвојува од другите со мат црн бројчаник, сини стрелки и црвени бројки. Цената на овој часовник е 4,100 денари.

Овој часовник можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК

Swatch Pain D Epices

Swatch Pain D Epices е неверојатен унисекс часовник кој е од Irony Big колекцијата. Овој часовник се карактеризира со ремче од нерѓосувачки челик и бројчаник кој е во сива боја. Карактеристиките на часовникот вклучуваат (меѓу другите) функција за датум. Цената на овој часовник е 5,800 денари.

Овој часовник можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК

SWATCH MYSTERY LIFE

Swatch Mystery Life е одличен унисекс часовник. Материјалот на куќиштето е пластика/смола. Карактеристиките на часовникот вклучуваат (меѓу другите) функција за датум. Часовникот е водоотпорен, но не значи дека треба да се бањате со него. Она што е уникатно кај него е тоа што тој има метално ремче кое се растегнува. Цената на часовникот е 4,700 денари.

Тој можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК

SWATCH KAKINUMA

Swatch Kakinuma е трендовски унисекс часовник од колекцијата Irony Big. Материјалот на куќиштето е од нерѓосувачки челик кој се залага за висок квалитет на часовникот, додека бојата на бројчаникот е црна. Цената на овој часовник е 5,000 денари.

Овој часовник можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК

Swatch Blue Browny

Swatch Blue Browny е трнди унисекс часовник кој доаѓа од колекцијата New Gent. Куќиштето е направено од пластика/смола, додека бројчаникот е во црна боја. Карактеристиките на часовникот вклучуваат (меѓу другите) функција за датум. Цената на овој часовник е 4,100 денари.

Овој часовник можете да го порачате онлајн на следниот ЛИНК

Swatch Shiny Black

Swatch Shiny Black е неверојатен унисекс часовник од колекцијата Irony Big. Куќиштето на овој часовник е од нерѓосувачки челик, кој се залага за висок квалитет на предметот, додека бојата на бројчаникот е црна. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен. Цената на овој часовник е 5,800 денари.

Овој часовник можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК

Swatch Black Reflexion

Swatch Black Reflexion е одличен унисекс часовник од Irony Big колекцијата. Куќиштето на часовникот е направено од нерѓосувачки челик кој се залага за квалитет на часовникот, додека бојата на бројчаникот е бела. Цената на овој часовник е 5,000 денари.

Овој часовник можете да го купите на следниот ЛИНК

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.