Блог објава

Нормално дека има. Без разлика дали сте фанови на вистинскиот Фреди, или на глумецот Рами Малек, ние имаме едно супер изненадување за вас во вид на креативни Фреди Меркјури маички под брендот на Friday.

Летото полека зема замав, па периодот на модерни дизајн маички и тоа како ќе биде популарен. Почнуваме со комбинирање на класиките како патики, фармерки/чино и обични маички со одлични креативни дизајни како нашиот пример. Смарт кежуал во права смисла на зборот.

Само овој викенд, овие маички може да се нарачаат пред изработката, и тоа по цена од само 690 денари. Не чекајте, веднаш посетете го FridayShop или пишете ни порака.


Остави коментар

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.