Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Одберете го вистинското парче накит според вашиот часовник – FRIDAYSHOP

Блог објава

Различни прилики од нашиот живот, барааат различно да изгледаме и различно да се носиме. Освен гардеробата, вториот клучен момент во нашиот изглед се аксесоарите, или познати како модните детали. Да, тие се навистина многу важни, бидејќи со правилен нивен избор, вие веднаш ќе добиете друг изглед.

Другата работа која што е многу важна е правилно комбинирање на аксесоарите. Особено тоа е важно ако накитот ви одговара со часовник.

Доколку сакате елегантен изглед, а имате часовник со метално ремче, одберете некоја елегантна минималистичка алка. Нашиот предлог е алката CALVIN KLEIN HOLLOW. Можете да ја купите онлајн на следниот ЛИНК

Таа одлично можете да ја искомбинирате со елегантниот и едноставен часовник, CALVIN KLEIN CLASSIC. Него можете да го купите на следниот ЛИНК

За секојдневен изглед, многу е важно да одберете суптилен накит кој не е многу преголем. Ние ви го препорачиваме ланчето CALVIN KLEIN HIGH. Ова ланче е изработено од нерќосувачки челик. Него можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК.

 

 

Ова ланче, совршено ќе одговара со одличниот часовник CALVIN KLEIN STEADFAST. Часовникот можете да го купите на следниот ЛИНК

 

 Последната комбинација која ја направивме е за совршен тренди изглед. Ние ви ја препорачуваме CALVIN KLEIN BUMP алката која е направена од нерѓосувачки челик и кожа. Неа можете да ја купите онлајн на следниот ЛИНК
Оваа алка совршено би одговарала со часовникот CALVIN KLEIN CITY. Тој можете да го купите онлајн на следниот ЛИНК

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.