Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Предлог три бизнис часовници кои нема да го оштетат Вашиот буџет – FRIDAYSHOP

Блог објава

Деловниот изглед е многу важен за секој маж, бидејќи тој ни помага да оставиме добар впечаток и во исто време да изгледамеа модерно, професионално, уникатно и елегантно. Покрај тоа, деловниот изглед е нешто за кое треба да се грижите секој ден, а понекогаш сигурно се случува да не знаете кои парчиња облека да ги одберете. Поради тоа, за да не размислувае премногу што да облечете на работа, вистината е дека на секој модерен маж потребна му е деловна облека која ќе биде составена од секојдневни, софистицирани парчиња облека и парчиња облека кои оставаат впечаток.

За да ви биде бизнис изгледот комплетен, никако не смеете да заборавите на добар часовник кој одговара совршено за таквите прилики. Доколку не знаете кој да го одберете, тогаш ние сме тука да ви помогнеме со овие три предлози.

CALVIN KLEIN BOLD

Идеален и функционален модел на часовник наменет за секој маж. Куќиштето е направено од нерѓосувачки челик, додека бојата на бројчаникот е сребрена. Овој модел има водоотпорност до 100 метри, што го прави погоден за пливање. Сега овој часовник можете да го порачате онлајн на следниот линк, неговата цена е 18,200 денари.

CALVIN KLEIN CLASSIC

 

Станува збор за посебен и функционален часовник со куќиште од нерѓосувачки челик и сребрен бројчаник кој го прави овој часовник елегантен за секоја прилика. Водоотпорен е до 30 метри, но сепак не е препорачливо да нуркате со него. Овој часовник сега можете да го порачате онлајн на следниот линк, неговата цена е 9,000 денари.

 

SWATCH DESTINATION HAMBURG

Феноменален и атеактирвен машки часовник со куќиште од нерѓосувачки челик и кожно ремче, а бројчаникот е во бела боја. Овој часовник можете да го порачате на следниот линк, а неговата цена е 9,600 денари.

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.