Детали за продуктот

New

Балзам за после бричење против стареење

Пакување: во ретро стаклено шише од 125 мл.

Балзамот за после бричење против стареење ќе го смени вашиот ритуал после бричење. Со својот ефект на ладење ја смирува и тонизира кожата после бричењето, ги затвора порите и помага бричењето да се одвива без напор. Содржи Matrixyl®3000, прва состојка против стареење, заснована на технологијата – матрикин пептиди (matrikine peptide technology). Ги храни клетките на кожата и ги успорува процесите на стареење. Одличен е за лица со чувствителна кожа. Состојки: арганово масло, Matrixyl®3000, бергамот, јасмин, сандалово дрво.

Употреба: Откако ќе завршите со бричење, исплакнете го лицето со ладна вода. Користете чист пешкир за да го исушите лицето. Потоа, слободно нанесете го балзамот врз чиста кожа. Користете го наутро и навечер.

2,390.00ден

2 in stock

1779. 2 in stock . / .

Description

Балзамот за после бричење против стареење ќе го смени вашиот ритуал после бричење. Со својот ефект на ладење ја смирува и тонизира кожата после бричењето, ги затвора порите и помага бричењето да се одвива без напор. Содржи Matrixyl®3000, прва состојка против стареење, заснована на технологијата – матрикин пептиди (matrikine peptide technology). Ги храни клетките на кожата и ги успорува процесите на стареење. Одличен е за лица со чувствителна кожа. Состојки: арганово масло, Matrixyl®3000, бергамот, јасмин, сандалово дрво.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балзам за после бричење против стареење”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.