Детали за продуктот

New

Балсам за брада и коса – Ванила

  • Се користи за секоја должина на коса и брада. Од најкратка па до најдолга.
  • Во цената не е вклучена доставата – 150 денари

1,100.00ден

2 in stock

Description

sVbeardhair care балсам со мирис на ванила кој може да се користи за коса и брада. Направен од 100% природни ладноцедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои. Рачно направено за целосна нега на вашите брада, коса и кожа. Го хидрира влакното и го прави здраво. Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата. Витаминот Е кој го содржи балсамот во себе го поттикнува растот на влакното, 100% е природен и го забавува стареењето на кожата. Балсамот е стилизатор за коса и брада, ќе ја зачува формата што вие ја посакувате. Брадата и косата ги прави уредни, меки и мазни.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балсам за брада и коса – Ванила”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.