Детали за продуктот

New

Балсам за брада и коса – Tobacco Vanilla

Балсамот е стилизатор за коса и брада, ќе ја зачува формата што вие ја посакувате. Брадата и косата ги прави уредни, меки и мазни.
Се користи за секоја должина на коса и брада. Од најкратка па до најдолга.
Можете да го користите во комбинација со маслата за брада кои се со мирис на тобако и ванила или пак со мирис на ванила.

900.00ден

2 in stock

Description

Балсам со мирис на тобако и ванила кој може да се користи за коса и брада. (70гр)

Направен од 100% природни ладноцедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои.
Рачно направено за целосна нега на вашите брада, коса и кожа. Го хидрира влакното и го прави здраво. Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.
Витаминот Е кој го содржи балсамот во себе го поттикнува растот на влакното, 100% е природен и го забавува стареењето на кожата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балсам за брада и коса – Tobacco Vanilla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.