Детали за продуктот

Ново

Беж Челзи чизми

  • Беж боја
  • 100% Превртена кожа
  • Ортопедска влошка

2,460.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
773. Има на Залиха / .

Description

Стилски и длабоки машки чевли кои се совршени за секоја пригода. Одлично ќе им прилегаат на оние мажи кои сакаат опуштен стил. Освен во кежуал комбинациите, со овие чевли исто така одлично ќе изгледате и во костум, односно во елегантни комбинации. Поради тоа што се исклучително направени од кожа, тие се измислени за есенските и зимските денови од годината.

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Беж Челзи чизми”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.