Детали за продуктот

Ново

Блуза Sweater Troyer Mil-Tec

  • Црна боја
  • Тежина 750 g/m2

1,790.00ден

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
756. Има на Залиха / .

Description

Класичен морнарски џемпер TROYER, направен од дишлив акрил со тежина од 750 g/m2. Ткаенината е со висока густина што на џемперот му ја зголемува отпорноста на механичките оштетувања, истовремено задржувајќи ја дишливоста. Јаката е висока и се затвара со патент што го штити вратот од студ и го олеснува облекувањето и соблекувањето на џемперот. Поради својата топлинска изолација, Troyer е наменет за ладните зимски денови и доцна есенски вечери.

Additional information

Големина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Блуза Sweater Troyer Mil-Tec”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.