Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Восок за бркови – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Восок за бркови

  • Во цената не е вклучена доставата – 150 денари
  • Не остава траги и лесно се расчешлува

500.00ден

3 in stock

1648. 3 in stock . / .

Description

Восокот за бркови е комбинација на 100% природен пчелин восок, кокосово масло и масло од портокал. Не содржи парабен, парафин и бои. Восокот е “Strong hold” и ќе ги држи вашите бркови на место цел ден. Восокот е цврст, но лесно се нанесува. Не остава траги и лесно се расчешлува. Восокот ќе ви помогне да ги обликувате, стилизирате и негувате вашите бркови.

Изгребете од восокот со ноктот, собраниот восок истопете го помеѓу палецот и показалецот (или уште подобро, користете фен како би го стопиле восокот подобро) а потоа нанесете го восокот на брковите и стилизирајте по желба. За да го отстраните восокот од вашите бркови, капнете неколку капки од било кое наше масло за брада на палецот и показалецот, потоа поминете со прстите низ брковите и оставете го така маслото, или измијте ги брковите со нашиот сапун за брада.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Восок за бркови”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.