Детали за продуктот

New

Восок за обликување на брада и мустаќи

Пакување: во ретро стаклена тегла од 50 г.

Восок за обликување на брада и мустаќи со лесна фиксација. Ја хидратира и смирува кожата. Ги омекнува и фиксира влакната од брадата и мустаќите. Содржи природен восок од пчели и есенцијални масла од јојоба, мандарина, еукалиптус и масло од камилица. Се препрачува за мустаќи и за средни и долги бради.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Употреба: Се нанесува врз чисти и суви мустаќи и брада. Се трие мала количина на восокот меѓу дланките за да се загрее. Се нанесува врз брадата и мустаќите и се формира.

1,190.00ден

3 in stock

1783. 3 in stock . / .

Description

Восок за обликување на брада и мустаќи со лесна фиксација. Ја хидратира и смирува кожата. Ги омекнува и фиксира влакната од брадата и мустаќите. Содржи природен восок од пчели и есенцијални масла од јојоба, мандарина, еукалиптус и масло од камилица. Се препрачува за мустаќи и за средни и долги бради.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Восок за обликување на брада и мустаќи”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.