Детали за продуктот

New

Гел за силно фиксирање на коса

Пакување: во алуминиумска лименка 100 мл.

1,190.00ден

3 in stock

1750. 3 in stock . / .

Description

Специјално дизјниран производ за да овозможи трајна природна контрола и форма. Погоден за различни текстури и стилови на коса. За едноставно и брзо создавање на шилести стилови. Безтежинска формула без маснотии, што лесно се чешла и мие.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за силно фиксирање на коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.