Детали за продуктот

Ново

ДА! 50 тајни на науката на убедувањето

Книга нашишана од Стив Ј. Мартин, Ноа Ј. Голдстајн и Роберт Циалдини. Издавачка куќа Арс Либрис. 

300.00ден

1 in stock

Compare
Спореди
27. 1 in stock .

Description

Кој дел од канцеларискиот материјал може да го зголеми вашето влијание? Кој еден единствен збор ќе ја зголеми вашата убедливост? Како можете да станете џедај-мајстор на социјалното влијание? Која е активната состојка на трајниот успех? Зошто некој би одбрал „мерцедес“, а е вљубен во „БМВ“? Сигурно би сакале вашите колеги повеќе да се согласуваат со вас, вашите деца да си ја пишуваат домашната и соседите да престанат да расфрлаат ѓубре наоколу.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДА! 50 тајни на науката на убедувањето”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.