Детали за продуктот

New

Екстра јак гел за коса SP MEN MAXIMUM HOLD 100мл

  • Екстра јак гел за коса
  • 100 мл
  • Направете фризура која ќе ви трае во текот на целиот ден

954.00ден

1 in stock

109. 1 in stock . / / .

Description

Екстра јак гел за коса од високо квалитетниот бренд Wella SP кој реагира веднаш и нуди екстра сила. Со формула за здрава хидратација која содржи глицерин, Wella SP Men Maximum Hold е ултра силен гел совршен за дефинирање на вашиот стил. Добијте ја вашата влажна или сува коса за изглед кој трае цел ден.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Екстра јак гел за коса SP MEN MAXIMUM HOLD 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.