Детали за продуктот

Ново

Капа Beanie Acryl Mil-Tec

Квалитетна капа во Beanie стил за зимските денови.

  • Маслинеста боја
  • Универзална големина

260.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
1005. 2 in stock / .

Description

Стилска капа по прифатлива цена изработена од 100% акрил и се вклопува совршено во различни стилови.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Капа Beanie Acryl Mil-Tec”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.