Детали за продуктот

Ново

Кафена машка чанта

  • Кафена боја
  • 100% кожа

6,000.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
807. 2 in stock / .

Description

Кафена машка чанта изработена од телешка кожа со врвен квалитет.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафена машка чанта”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.