Детали за продуктот

Ново

Кафени монк страп чевли

  • Кафена боја
  • 100% кожа

2,400.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
1391. Има на Залиха / .

Description

Monk Strap чевлите се еден од нашите фаворити, кога станува збор за машкиот стил. Пред се поради тоа што се класични, мангупски и разноврсни. Тоа може да се носи во различни средини, во различни комбинации, секогаш правејќи ве вас да изгледате храбро. Овој тип на чевли е се попопуларен во последниве неколку години и тоа со добра причина.

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафени монк страп чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.