Детали за продуктот

Ново

Кафен машки паричник

  • Кафена боја
  • Кожен

2,600.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
802. 2 in stock / .

Description

Ако сакате машки кожен паричник од нашата богата понуда која се одликува со едноставност и во исто време има мали димензии, тогаш ова е вистинскиот модел за вас. Идеален е за човек кој ја сака слободата на движење и не го оптоваруваат гломазните работи околу него.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафен машки паричник”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.