Детали за продуктот

Ново

Кожен машки паричник

  • Говедска кожа
  • Димензии: 10 x 8,5 cm
  • Собира картички и кеш

2,000.00ден

3 in stock

Compare
Спореди
1399. 3 in stock .

Description

Соединувањето на оригиналната изработка и вниманието кон деталите со свеж стил и модерен став, брендот е посветен на создавање на безвременски модни парчиња за да ги задоволи модерните барања.

Вистинскиот господин ги чува своите пари во рачно изработен паричник од високо квалитетна кожа.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кожен машки паричник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.