Детали за продуктот

Ново

Кожен машки паричник

  • Говедска кожа
  • Димензии: 11 x 9,5 cm
  • Собира картички и кеш

2,200.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
1400. 2 in stock / .

Description

Вистинскиот господин ги чува своите пари во рачно изработен паричник од високо квалитетна кожа.

Соединувањето на оригиналната изработка и вниманието кон деталите со свеж стил и модерен став, брендот е посветен на создавање на безвременски модни парчиња за да ги задоволи модерните барања.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кожен машки паричник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.