Детали за продуктот

New

Кожни Монк-страп чевли

  • Кафена боја
  • 100% кожа

2,400.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Clear selection
1590. In stock . / .

Description

Monk Strap чевлите се еден од нашите фаворити, кога станува збор за машкиот стил. Пред се поради тоа што се класични, мангупски и разноврсни. Тоа може да се носи во различни средини, во различни комбинации, секогаш правејќи ве вас да изгледате храбро. Овој тип на чевли е се попопуларен во последниве неколку години и тоа со добра причина.

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кожни Монк-страп чевли”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.