Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Крема за лице и очи – Face & Eye Cream – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Крема за лице и очи – Face & Eye Cream

Како да се користи: Нанесувајте секој ден, наутро и навечер, на лицето, пределот околу очите и деколтето. Помага при успешна борба против постојните брчки и фините линии, како и за одложување на формирањето на нови.

685.00ден

8 in stock

1551. 8 in stock . .

Description

Кремата за заштита од брчки на вашето лице на Panthenol Extra има активни состојќи со што вашето лице го прави нежно и отпорно на брчки и ја прави да изгледа брилијантно. Содржи интензивни својства против брчки и стареење, 24 часовна формула за дејствување со длабоко навлажнувачки дејства и ја одложува појавата на нови брчки.

Оваа крема за лице и очи која е докажанасодржи пептиди кои обезбедуваат ефикасен третман за враќање на нивото на колаген и избегнување на прекумерно оштетување на колагенот кај возрасна кожа. Тие успешно ги намалуваат брчките и нејзините линии и го одложуваат формирањето на нови. Пантенол кој е заштитна формула на овие колекции продира длабоко во кожата, ја навлажнува и го поддржува процесот на обновување на клетките. Хијалуронска киселина е најефикасен навлажнувачки агенс, тој постепено ослободува вода и ја зајакнува влажноста на кожата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крема за лице и очи – Face & Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.