Детали за продуктот

New

Крема за лице и очи – Panthenol Face and Eye Cream

  • Крема против брчки – 75 мл
  • PANTHENOL  |  RIBOSE  |  ALOE  |  HYALURONIC ACID
  • Длабоко навлажнувачки
  • Одложува појава на нови брчки

543.00ден

2 in stock

1258. 2 in stock . / .

Description

Хидратантен крем за лице и очи, специјално дизајниран за брчки и црвенило. Поради своите уникатни состојки, обезбедува антиоксидантна заштита и уникатно подмладувачко чувство. Погоден за употреба дури и по бричење.

Како да се користи: нанесувајте секој ден со кружни движења на исчистеното лице и околу очите.

ДЕРМАТОЛОШКИ И ОФТАЛМОЛОШКИ ТЕСТИРАНО. PARABENS FREE.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крема за лице и очи – Panthenol Face and Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.