Детали за продуктот

New

Крем за текстура и стајлинг SP 100мл

  • Се употребува на сува или влажна коса
  • Употребувајте ја делумно или целосно преку косата со прстите за индивидуален стил
  • 100 мл

1,127.00ден

1 in stock

108. 1 in stock . / / .

Description

Wella SP Men Defined Structure Cream е луксузен крем за оние мажи кои особено се грижат за себе. Совршен за додавање на професионален раб на кој било стил на коса, машки дефиниран структурен крем обезбедува дефиниција и структура на косата. Исполнет со мешавина на состојки со високи перформанси, вклучувајќи Carnauba Wax, машки дефиниран структурен крем кој додава природен сјај и ја штити косата од сувост. Обезбедувајќи дефиниција и структура во вашиот стил, овој крем овозможува косата да остане мека за да можете да го преработите вашиот стил во текот на денот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за текстура и стајлинг SP 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.