Детали за продуктот

New

Крем за текстура на коса

Фиксирање:                     Силно
Завршен ефект:               Мат
Стил:                                   Идеален за кратка, текстурирана или неуредна форма на косата
Тип на коса:                     Густа коса / кратка должина на влакното

1,190.00ден

3 in stock

1698. 3 in stock . / .

Description

Повеќефункционален производ за додавање на текстура на густата коса или за постигнување на таканаречен неуредна форма на косата (messy shape).
Енергизирачките влакна и даваат цврстина на косата и ја одбиваат влагата.
Содржи природен восок од пчели.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за текстура на коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.