Детали за продуктот

New

Лак за коса SP Men Invisible Control 300мл

  • За мат финиш, рамномерно прскајте на сува коса од растојание од околу 25 см
  • Прскајте во кратки рафали
  • 300 мл

1,040.00ден

1 in stock

111. 1 in stock . / / .

Description

Лак за коса од познатиот бренд WELLA SP кој е совршен за оние негувани мажи. Овој лак овозможува силно и невидливо држење на косата за да можете да создадете стил кој трае. Со суптилен машки мирис, оваа ексклузивна формула има професионален мат финиш.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса SP Men Invisible Control 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.