Детали за продуктот

New

Луксузно Morgan’s масло за коса

Употреба: нанесете неколку капки врз со пешкир исушена коса и стилизирајте по желба.

1,990.00ден

3 in stock

1699. 3 in stock . / .

Description

Луксузно масло за сува коса. Ја обновува и хидрира косата давајќи и исклучителен сјај, мекост и контрола. Овозможува извонредна контрола врз несредена коса. Содржи арганово масло и витамин Е. Формула која не содржи вештачки масла и алкохол. Лесно се впива без остаток.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакувано во стаклено шишенце кое целосно се рециклира.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Луксузно Morgan’s масло за коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.