Детали за продуктот

Ново

Маица Веспа

  • 100 % памук
  • Броеви: S,M, L, XL

990.00ден

Compare
Спореди
5678. Има на Залиха .

Description

Црна фраерска маица Vespa од нашата нова колекција на Friday маици. Целата колекција е спој на модерни и кративни дизајни, инспирирани од секојдневието. Станува збор за едноставна маица инспирирана од италијанскиот животен стил.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица Веспа”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.