Детали за продуктот

Ново

Маица Фреди

  • 100 % памук
  • Големини: S, M, L, XL

990.00ден

Compare
Спореди
2002. Има на Залиха .

Description

Бела фраерска маица Фреди од нашата нова колекција на Friday маици. Целата колекција е спој на модерни и кративни дизајни, инспирирани од секојдневието. Станува збор за маица инспирирана од легендарниот Фреди Меркјури.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица Фреди”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.