Детали за продуктот

Ново

Маица Чао

  • 100 % памук
  • Големини: S, M, L, XL

690.00ден

  • L
  • M
  • S
  • XL
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
6000. Има на Залиха .

Description

Фраерска маица Чао од нашата нова колекција на Friday маици. Целата колекција е спој на модерни и кративни дизајни, инспирирани од секојдневието.

Additional information

Големина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица Чао”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.