Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Масла за брада – Lavander – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Масла за брада – Lavander

  • Да се чува на собна температура и да не се изложува на сонце.
  • Маслото е термолабилно.
  • Пред употреба да се протресе.
  • Во цената не е вклучена доставата 150 денари

850.00ден

1 in stock

1683. 1 in stock . / .

Description

Lavander масло за брада со мирис на лаванда.
Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење. Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето. Воедно ја негува и храни кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.
Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки бездодатоци на вештачки бои, парабени и мириси. Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.
Состав: кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, лаванда масло, витамин Е.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масла за брада – Lavander”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.