Детали за продуктот

Ново

Маслинести мокасини

  • Маслинеста боја
  • Ортопедска влошка

1,800.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Исчисти селекција
1279. Има на Залиха .

Description

Мокасините се единствената машка обувка која изгледа подеднакво добро и со костум и со кратки панталони. Особено добро изгледаат во комбинација со каки панталони и блејзер (или сако), или пак со кратки панталони и поло маица.

На многумина им се омилени поради нивната удобност. Фактот дека се комотни и практични, како и дека одлично одговараат на различни стилови, постојано ги враќа мокасините во мода.

Отмената лежерност на мокасините е нивна најголема предност, идеални се со фармерки, бермуди и панталони од различни материјали.

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маслинести мокасини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.