Детали за продуктот

New

Масло за брада – Apple Pie

Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки бездодатоци на вештачки бои, парабени и мириси.

Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.

Состав: кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, чисти есенцијални масла, витамин Е.

800.00ден

3 in stock

1792. 3 in stock . / .

Description

Apple Pie масло за брада со мирисни ноти на цимет, лимонова трева, бергамот, грејпфрут и портокал.

Неоддолив мирис кој со сигурност ќе ве врати во детството, во некој студен есенски ден. Мирис кој потсеќа на свежо испечена пита од јаболка направена од рацете на мама или баба.

Маслото го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни кожата на лицето.

Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за брада – Apple Pie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.