Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Масло за брада – Black Forest – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Масло за брада – Black Forest

  • Да се чува на собна температура и да не се изложува на сонце.
  • Маслото е термолабилно.
  • Пред употреба да се протресе.
  • Во цената не е вклучена доставата 150 денари

800.00ден

1 in stock

1645. 1 in stock . / .

Description

Black Forest е масло со мирисни ноти на лотус, пачули, ветивер, ванила и сандалово дрво. Направено од најквалитетни 100% природни органски ладно цедени масла и не содржи парабен. Ја хидрира брадата и кожата и го спречува чешањето. Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата. Додатокот на Tochopherol (природен витамин Е) го прави и ова масло, како и другите наши производи одличен antyage производ а исто така со редовно користење го забрзува и растот на влакното. Ја прави брадата уредна, мека и мазна.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за брада – Black Forest”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.