Детали за продуктот

Ново

Масло за брада Bradakadabra

  • 30 мл
  • Кокосово масло
  • Витамин Е
  • Невеново масло
  • Бадемово масло
  • Етерни масла

560.00ден

1 in stock

Compare
Спореди
284. 1 in stock / / / / .

Description

Висококвалитетно масло за брада од македонскиот бренд Bradakadabra. Станува збор за масло од природни состојки кои го хранат и негуваат влакното. Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена, без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.

  • Упатство за употреба: Ставете неколку капки на дланките и измасирајте ја брадата и мустаќите.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за брада Bradakadabra”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.