Детали за продуктот

New

Масло за брада – Superman

Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки бездодатоци на вештачки бои, парабени и мириси.

Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.

Состав: кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, чисти есенцијални масла, витамин Е.

800.00ден

1 in stock

1788. 1 in stock . / .

Description

Superman масло за брада со мирисни ноти на лаванда, сандалово дрво и темјан.

Мирис која со сигурност ќе те направи супер херој во сечии очи и никого нема да остави рамнодушен.

Маслото го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни кожата на лицето.

Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за брада – Superman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.