Детали за продуктот

New

Машки дезодоранс (стик) Clarins 75мл

Машки дезодоранс (стик) од 75 мл со екстракти на портокал, лимон и грејпфрут.

1,538.00ден

1 in stock

154. 1 in stock . .

Description

Дали знаете како е да бидете без капка пот цел ден. Машкиот дезодоранс од брендот Clarins ја одржува кожата сува и свежа. Екстрактите од портокал, лимон и грејпфрут ги неутрализираат непријатните мириси и го намалуваат производството на пот. Брендот Clarins  веќе 50 години се истакнува со третманите за убавина и моментално е број еден во светот за луксузната козметика.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Машки дезодоранс (стик) Clarins 75мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.