Детали за продуктот

Ново

Нотес Мост Гоце Делчев – Скопје

  • Број на страни: 112
  • Димензии : 120 x 168
  • Корица : Tврда

240.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
748. 2 in stock .

Description

Креативно дизајниран тематски нотес Мост Гоце Делчев – Скопје. Нотес кој може долично да ви послужи како планер, односно место каде што ќе може да си ги запишувате вашите обврски кои треба да ги завршите во текот на еден ден.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нотес Мост Гоце Делчев – Скопје”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.