Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Парфем Azzaro Wanted Eau de Toilette 50мл – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Парфем Azzaro Wanted Eau de Toilette 50мл

  • 50 мл
  • Создаден е за секојдневно користење

3,444.00ден

1 in stock

112. 1 in stock . / .

Description

Овозможете си урбано секојдневие со еден од познатите машки парфеми Azzaro Pour Homme L’Eau дизајниран од Азаро. Комбинирајќи ги врвните ноти од грејпфрут, јузу и лимон од амалфии со ветивер, сандалово дрво и монсунски ноти, овој мирис ќе ви помогне да ја изразите својата свежа и енергетска страна. Започна во 2011 година, парфемот содржи цитрусна арома која трае, што го прави одличен избор за секојдневено носење. Презентиран во елегантно шише, овој мирис, исто така, претставува одличен подарок за вашиот посебен човек.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Парфем Azzaro Wanted Eau de Toilette 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.