Детали за продуктот

Продажба! Ново

Плати една маица, земи две (Friday Girl и Friday Gentleman)

  • Бела маица 100 % памук
  • Да се пере на темпретатура од 30 степени
  • Принт Friday Girl
  • Friday колекција
  • Бесплатна достава до вашиот дом

Со секоја купена маичка Friday Girl, ја добивате гратис маичката Friday Gentleman.

990.00ден 500.00ден

  • S
  • M
  • L
  • XL
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
241. Има на Залиха / / / .

Description

Голема летна акција на Fridayshop!!! 🙂

Со секоја купена маица Friday Girl, ја добивате гратис маицата Friday Gentleman. Понудата е во ограничени количини!

ПЛАТИ ЕДНА, ЗЕМИ ДВЕ!

Friday Girl e бела маичка инспирирана од урбаниот животен стил и креирана со уникатен принт. Наменета е за оние мажи кои го ценат кежуал стилот. Таа е направенa од 100 % памук и задолжително треба да ја перете на температура од 30 степени, со цел да го одржите нејзиниот квалитет.

Во цената е вклучена и доставата до вашиот дом.

Additional information

Големина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Плати една маица, земи две (Friday Girl и Friday Gentleman)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.