Детали за продуктот

Ново

Син кожен машки ремен

  • Сина боја
  • 100 % кожа

3,000.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
801. 2 in stock / .

Description

Кожен каиш изработен од природна, посебно селектирана телешка кожа со врвен квалитет.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Син кожен машки ремен”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.