Детали за продуктот

New

Средство за миење на лице,тело и коса – Panthenol Extra Men 3in1 Cleanser

  • Средство за миење на лицето, телото и косата – 200мл
  • ПАНТЕНОЛ | ВИТАМИН Е
  • Погодно за дневна употреба
  • Навлажнувачка формула

366.00ден

6 in stock

1257. 6 in stock . .

Description

Средството за миење Panthenol Extra MEN 3in1 е охрабрувачки гел за туширање и шампон за мажи, со специјално дизајнирана формула 3-во-1 која ефикасно ги чисти лицето, телото и косата. Комбинираното дејство на Пантенол и Витамин Е, ја ревитализира кожата додека ја омекнува и ја разгалува косата. Доволно нежно за секојдневна употреба. За сите типови коса и кожа, дури и чувствителни.

Како да се користи: нанесете на влажна кожа и коса и нежно масирајте. Исплакнете темелно.

ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНА. PARABENS FREE.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Средство за миење на лице,тело и коса – Panthenol Extra Men 3in1 Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.