Детали за продуктот

New

Средство за после бричење – Panthenol Extra Men After Shave Balm

Како да се користи: по бричење нанесете нежно на лицето и вратот.

ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРИНА НА ОСЕТЛИВА КОЖА

429.00ден

5 in stock

1255. 5 in stock . .

Description

Средство кое помага во намалување на иритациите по бричење – 150 мл

ПАНТЕНОЛ | АЛОЕ | ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА

Хидратантно и освежувачко

Заштитува од осип по бричење

Panthenol Extra MEN After Shave Balm ги смирува иритациите и го намалува црвенилото по бричење. Поради своите состојки, нуди уникатна сензација на моментално олеснување, подмладување и свежина додека длабоко ја навлажнува кожата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Средство за после бричење – Panthenol Extra Men After Shave Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.